nasi doradcy

Kadra

Olga Kujawińska-Kostro

Koordynator ds. administracji i marketingu
  • 574 679 494
  • Olga.Kujawinska-Kostro@Hprojekt.Pl

Aleksandra Kocur

Specjalista ds. Funduszy Europejskich
  • 517 298 202
  • Aleksandra.Kocur@Hprojekt.pl

Judyta Wandzioch

Konsultant ds. funduszy europejskich
  • 734 210 091
  • Judyta.Wandzioch@Hprojekt.Pl​

Joanna Kosałka

Specjalista ds. zamówień publicznych
  • 570 628 150
  • Joanna.Kosalka@Hprojekt.Pl​

Sylwia Błaszczyk

Koordynator projektów Europejskiego Funduszu Społecznego
  • 570 628 151
  • Sylwia.Blaszczyk@Hprojekt.Pl​

Ilona Krawiec

Manager promocji i marketingu/Specjalista ds. funduszy unijnych
  • 570 628 152
  • Ilona.Krawiec@Hprojekt.Pl​

Firmę Horyzont Projekt, tworzy grupa ekspertów, posiadających gruntowne przygotowanie merytoryczne, zapał oraz bogate doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych oraz szkoleniowych.